Dekodizayn Duvar Kağıtları

Duvar Kağıdı Ankara

Dekodizayn; 2004  yılından itibaren  duvar kağıdı  sektöründe faaliyet göstermekte olup, Dünyanın en iyi marka duvar kağıtlarının satış ve uygulamasını müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikası ile başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

Ankara' da ve Türkiye' de binlerce konut, mağaza, işyeri, okul, restoran, otel gibi mekanların duvar kağıdı uygulamasını başarılı ve sorunsuz bir şekilde tamamlamış bulunmaktayız.

Referanslarımızdan bazıları: Altunbilekler, Havelsan, Türkerler, Cevmer Ltd , Besim Giyim, Newcastle Pub, Ümitköy, Çayyolu, Söğütözü, Türkkonut, Angora evleri, Yaşamkent, Dikmen, İncek, Gölbaşı, Mamak, Esat, Kızılay, Ulus, Oran, Etimesgut, Bağlıca ve diğer semtlerde binlerce konut firmamızı tercih etmiştir.

 

Firmamızın müşterileri ile olan ilişkileri ise sadece bir hizmet firması  olmaktan öte güvene ve sadakate dayalı bir şekilde gelişmektedir. Bu nedenle de müşterilerimizin bize olan güvenini sarsmamak adına kalitemizi belirli bir standartta korumaya ve daha iyisini yapabilmeye yönelmekteyiz. Deneyimli personelimizle birlikte müşterilerimizin beklentilerini çözümleyerek bu beklentileri karşılamak ve her zaman daha iyisini sunabilmek için çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Bünyemizde ki markalarda her bütçeye uygun ürünler bulunmakta olup duvar kağıdı  fiyatları mümkün olduğunca ekonomik düzeyde tutulmuştur.

İtalyan Fransız Belçika İngiliz Hollanda  Amerikan markalarının yanı sıra kore ve yerli menşeli duvar kağıtlarınıda görebilirsiniz.

Fon grubunda Çiçekli, modern, klasik, taş desenli, üç boyutlu duvar kağıtları, düz gruplarda ise keten dokulu, hasır dokulu kağıtlar mevcuttur.Ankara Duvar Kağıdı Toptancıları
Web TasarımGüzida Bilgi Teknolojileri A.Ş.